Ecover prací prášek na bílé prádlo 1.2 kg

Prací prášek s jemnou levandulovou vůní je vhodný na každodenní praní bílého i stálobarevného prádla. S vynikajícími výsledky i při ...

zdrava-vyziva-maja.cz
zdravá výživa | bio | bezlepková dieta | kameny | mandaly | ekodrogerie

Ecover prací prášek na bílé prádlo 1.2 kg

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Ecover prací prášek na bílé prádlo 1.2 kg
Kód:24017
Výrobce:Ecover
Cena : 266,80 CZK
Prací prášek s jemnou levandulovou vůní je vhodný na každodenní praní bílého i stálobarevného prádla. S vynikajícími výsledky i při nízkých teplotách. Obsahuje přírodní bělicí prostředek a enzymy.
Podrobná charakteristika

Prášek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku. Většina konvenčních pracích prostředků obsahuje optické zjasňovače. Jsou to chemikálie, které odrážejí světlo. Díky tomu vypadá prádlo a oblečení jasnější, než ve skutečnosti je. Chemické zbytky optických zjasňovačů však nevyhnutelně ulpívají na látce, při nošení oblečení se dostávají do kontaktu s pokožkou a mohou způsobovat kožní problémy. Jejich použití přitom nijak nezvyšuje samotný prací výkon. Ecover proto optické zjasňovače nepoužívá v žádném ze svých pracích prostředků.

Složení: 15 - 30 % zeolit, bělící látka na bázi kyslíku,křemičitan sodný, 5 - 15 % aniontové tenzidy, uhličitan sodný, < 5 % neiontové tenzidy, citrát sodný, polypeptidy, síran sodný, bělící aktivátor, síran sodný, mýdlo, enzymy, síran hořečnatý, karboxymethylcelulóza, parfém (vůně levandule; obsah: Limonen, Linalool).

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.
Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.
Copyright © www.zdrava-vyziva-maja.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Ecover prací prášek na bílé prádlo 1.2 kg Ecover prací prášek na bílé prádlo 1.2 kg Prací prášek s jemnou levandulovou vůní je vhodný na každodenní praní bílého i stálobarevného prádla. S vynikajícími výsledky i při nízkých teplotách. Obsahuje přírodní bělicí prostředek a enzymy. Podrobná charakteristika ...

© www.zdrava-vyziva-maja.cz