ECOVER tkaninová aviváž 5 l

Koncentrovaný avivážní prostředek pro všechny druhy tkanin s jemnou levandulovou vůní. Snižuje statické napětí a po jeho použití vaše ...

zdrava-vyziva-maja.cz
zdravá výživa | bio | bezlepková dieta | kameny | mandaly | ekodrogerie

ECOVER tkaninová aviváž 5 l

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
ECOVER tkaninová aviváž 5 l
Kód:24010
Výrobce:Ecover
Cena : 450,00 CZK
Koncentrovaný avivážní prostředek pro všechny druhy tkanin s jemnou levandulovou vůní. Snižuje statické napětí a po jeho použití vaše prádlo příjemně a přirozeně voní.
Podrobná charakteristika

Usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje. Díky minerálnímu a rostlinnému složení aviváže Ecover máte jistotu, že vaše prádlo nebude obsahovat zbytky chemických látek, jako tomu bývá po použití konvenčních prostředků. Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Složení: > 30 % voda, 5 – 15 % kationtové tenzidy, < 5 % chlorid hořečnatý, parfém (vůně levandule; obsah: Linalool, Citronellol), konzervační látka (0,15 % kyselina sorbová)

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.
Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.
Copyright © www.zdrava-vyziva-maja.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

ECOVER tkaninová aviváž 5 l ECOVER tkaninová aviváž 5 l Koncentrovaný avivážní prostředek pro všechny druhy tkanin s jemnou levandulovou vůní. Snižuje statické napětí a po jeho použití vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Podrobná charakteristika Usnadňuje žehlení a látku přirozeně ...

hezke-obrazy.cz Obrazy na plátně katalog nabídky Nabízíme moderní jednodílné i vícedílné obrazy na plátně nebo na dřevěné obrazové kazetě.
Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.zdrava-vyziva-maja.cz