ECOVER na nádobí s grepem a zeleným čajem 1 l

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s grepem a zeleným čajem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo ...

zdrava-vyziva-maja.cz
zdravá výživa | bio | bezlepková dieta | kameny | mandaly | ekodrogerie

ECOVER na nádobí s grepem a zeleným čajem 1 l

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
ECOVER na nádobí s grepem a zeleným čajem 1 l
Kód:24005
Výrobce:Ecover
Cena : 104,00 CZK
Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s grepem a zeleným čajem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny.
Podrobná charakteristika

Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody). Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Složení: > 30 % voda, 5 – 15 % aniontové a neiontové tenzidy, < 5 % extrakt ze zeleného čaje, kyselina citrónová, sůl, parfém (vůně grep; obsah: Limonen), konzervační látka (0,02 % 2-bróm-2-nitropropan-1,3-diol)

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.
Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.
Copyright © www.zdrava-vyziva-maja.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

ECOVER na nádobí s grepem a zeleným čajem 1 l ECOVER na nádobí s grepem a zeleným čajem 1 l Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s grepem a zeleným čajem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Podrobná charakteristika Na jedno mytí nádobí vystačí ...

rivershop.cz Nová dimenze,stříbrných a ocelových šperků.RIVERSHOP Stříbrné a ocelové šperky pro Vás.Atraktivní design.Velký výběr a solidní ceny.Klenoty pro ženy a muže.
Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.zdrava-vyziva-maja.cz