Ecover na nádobí s heřmánkem a měsíčkem 500 ml

Podrobná charakteristika Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody). Ekologické ...

zdrava-vyziva-maja.cz
zdravá výživa | bio | bezlepková dieta | kameny | mandaly | ekodrogerie

Ecover na nádobí s heřmánkem a měsíčkem 500 ml

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Ecover na nádobí s heřmánkem a měsíčkem 500 ml
Kód:24000
Výrobce:Ecover
Cena : 69,00 CZK
Podrobná charakteristika
Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody). Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Složení: > 30 % voda, 5 – 15 % aniontové tenzidy, < 5 % neiontové tenzidy, mléčná syrovátka, výtažek z heřmánku a měsíčku, kyselina citrónová, sůl, parfém (vůně heřmánek; obsah: Limonen), konzervační látka (0,02 % 2-bróm-2-nitropropan-1,3-diol)

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.
Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.

Copyright © www.zdrava-vyziva-maja.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Ecover na nádobí s heřmánkem a měsíčkem 500 ml Ecover na nádobí s heřmánkem a měsíčkem 500 ml Podrobná charakteristika Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody). Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, ...

kidofit.eu BAREFOOT BOTKY - BOSÉ BOTY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500 KČ Nabízíme Vám barefoot obuv pro přirozenou chůzi téměř naboso.
Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.zdrava-vyziva-maja.cz