Bio hořká čokoláda 85 % RAPUNZEL 80 g

Exkluzivní tenká extra hořká čokoláda s velmi vysokým obsahem kakaa 85 %, nejvyšším podílem kakaa z výběrových RAPUNZEL čokolád. ...

zdrava-vyziva-maja.cz
zdravá výživa | bio | bezlepková dieta | kameny | mandaly | ekodrogerie

Bio hořká čokoláda 85 % RAPUNZEL 80 g

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Bio hořká čokoláda 85 % RAPUNZEL 80 g
Kód:21218
Výrobce:Rapunzel
Cena : 61,80 CZK
Exkluzivní tenká extra hořká čokoláda s velmi vysokým obsahem kakaa 85 %, nejvyšším podílem kakaa z výběrových RAPUNZEL čokolád. Čokoláda je vyráběna tradičním postupem ve Švýcarsku a pro její výrobu bylo použito kakao z Bolívie a přírodní třtinový cukr Cristallino.
Všechny složky pocházejí z fair trade projektu HAND IN HAND.

HMOTNOST: 80 g
ZEMĚ PŮVODU: Švýcarsko
SLOŽENÍ: kakaové máslo, kakaová hmota, kakaový prášek, přírodní třtinový cukr Cristallino. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Vzhledem ke způsobu výroby může čokoláda obsahovat stopy oříšků, sóji a mléčného prášku (<0,1 %).
VÝŽIVOVÉ INFORMACE: Čokoláda neobsahuje suroviny živočišného původu a je vhodná pro vegany.
100 g obsahuje v průměru:

Energie 2580 kJ / 622 kcal
Bílkoviny 7,0 g
Sacharidy 20 g
Tuky 56 g
Kakao min. 85 %
Copyright © www.zdrava-vyziva-maja.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Bio hořká čokoláda 85 % RAPUNZEL 80 g Bio hořká čokoláda 85 % RAPUNZEL 80 g Exkluzivní tenká extra hořká čokoláda s velmi vysokým obsahem kakaa 85 %, nejvyšším podílem kakaa z výběrových RAPUNZEL čokolád. Čokoláda je vyráběna tradičním postupem ve Švýcarsku a pro její výrobu bylo použito kakao z Bolívie ...

errevo.eu Эргономичные Офисные Кресла Эргономичные Офисные Кресла. ERREVO - ErgonomicRevolution - представляет лучшее в мире Эргономичное Кресло - OKAMURA CONTESSA.
Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.zdrava-vyziva-maja.cz