Bio hořká čokoláda se zázvorem RAPUNZEL 80 g Bio-Nebio

Pikantní švýcarská hořká čokoláda s malými kousky kandovaného zázvoru, který zahání ranní nevolnost a nevolnost z cestování. Je ...

zdrava-vyziva-maja.cz
zdravá výživa | bio | bezlepková dieta | kameny | mandaly | ekodrogerie

Bio hořká čokoláda se zázvorem RAPUNZEL 80 g

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Bio hořká čokoláda se zázvorem RAPUNZEL 80 g Bio-Nebio
Zboží již není skladem
Kód:21215
Výrobce:Bio-Nebio
Cena : 0,00 CZK
Pikantní švýcarská hořká čokoláda s malými kousky kandovaného zázvoru, který zahání ranní nevolnost a nevolnost z cestování. Je slazená sušenou třtinovou šťávou Rapadura a přírodním třtinovým cukrem Cristallino. Skvěle se hodí v zimě k šálku čaje.
Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci. Prvotřídní kakao je vykupováno od sdružení farmářů Conacado v Dominikánské republice a El Ceibo v Bolívii. Kakaové plody se sklízí ručně, boby se fermentují na místě a poté suší pod tropickým sluncem. Boby se praží až ve Švýcarsku tradičním způsobem. Sušená třtinová šťáva Rapadura se vyrábí v Planeta Verde v Brazílii. Třtinová šťáva se šetrně zahušťuje pomalým odpařováním bez odstranění melasy. Rapadura obsahuje přes 1,5 % minerálních látek.

HMOTNOST: 80 g
ZEMĚ PŮVODU: Švýcarsko
TIP: Tato čokoláda je oblíbená u nastávajících maminek při těhotenské nevolnosti.
SLOŽENÍ: sušená třtinová šťáva Rapadura, přírodní třtinový cukr Cristallino, kakaová hmota, kandovaný zázvor 15 % (zázvor, přírodní třtinový cukr), kakaové máslo, pravá Bourbon vanilka. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
VÝŽIVOVÉ INFORMACE: Vysoké množství zázvoru významně sníží celkové množství tuku v čokoládě.
100 g obsahuje v průměru:
Energie 2160 kJ / 516 kcal
Bílkoviny 4 g
Sacharidy 53 g
Tuky 31 g
Kakao v čokoládě 55 %
Copyright © www.zdrava-vyziva-maja.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Bio hořká čokoláda se zázvorem RAPUNZEL 80 g Bio-Nebio Bio hořká čokoláda se zázvorem RAPUNZEL 80 g Bio-Nebio Pikantní švýcarská hořká čokoláda s malými kousky kandovaného zázvoru, který zahání ranní nevolnost a nevolnost z cestování. Je slazená sušenou třtinovou šťávou Rapadura a přírodním třtinovým cukrem Cristallino. ...

mika-elektro.shop5.cz mika-elektro.shop5.cz Domácí potřeby
Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.zdrava-vyziva-maja.cz