Bio hořká čokoláda s rybízovou náplní VIVANI 100 g Bio-Nebio

Jemná hořká čokoláda plněná voňavou náplní z černého rybízu a slazená přírodním třtinovým cukrem, která neobsahuje sójový ...

zdrava-vyziva-maja.cz
zdravá výživa | bio | bezlepková dieta | kameny | mandaly | ekodrogerie

Bio hořká čokoláda s rybízovou náplní VIVANI 100 g

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Bio hořká čokoláda s rybízovou náplní VIVANI 100 g Bio-Nebio
Kód:21202
Výrobce:Bio-Nebio
Cena : 55,00 CZK
Jemná hořká čokoláda plněná voňavou náplní z černého rybízu a slazená přírodním třtinovým cukrem, která neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Doporučujeme podávat z ledničky nebo mrazničky.

Čokolády značky VIVANI jsou vyráběny německou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími bio surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality.

HMOTNOST: 100 g
ZEMĚ PŮVODU: Německo
SLOŽENÍ: Čokoláda - kakaová hmota, přírodní třtinový cukr, kakaové máslo, ghee (čistý máselný tuk). Náplň - přírodní třtinový cukr, pšeničný slad, jogurtový prášek, koncentrát z černého rybízu, prášek z aceroly (šťáva z aceroly, maniokový škrob), alkohol, přírodní aroma černého rybízu. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Vzhledem ke způsobu výroby může čokoláda obsahovat stopy oříšků, mléka a lepku. Čokoláda neobsahuje sójové produkty ani jejich stopy.
VÝŽIVOVÉ INFORMACE:
100 g obsahuje v průměru:
Energie 1917 kJ / 458 kcal
Bílkoviny
4,2 g
Sacharidy 59,5 g
Tuky 22,4 g
Kakao 68 %
Copyright © www.zdrava-vyziva-maja.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Bio hořká čokoláda s rybízovou náplní VIVANI 100 g Bio-Nebio Bio hořká čokoláda s rybízovou náplní VIVANI 100 g Bio-Nebio Jemná hořká čokoláda plněná voňavou náplní z černého rybízu a slazená přírodním třtinovým cukrem, která neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Doporučujeme podávat z ledničky nebo ...

© www.zdrava-vyziva-maja.cz