Sušené brusinky slazené jablečnou šťávou 75 g Bio-Nebio

Sušené brusinky slazené pouze koncentrovaným jablečným džusem. Od běžně prodávaných plodů se liší tím, že nejsou slazené cukrem ani ...

zdrava-vyziva-maja.cz
zdravá výživa | bio | bezlepková dieta | kameny | mandaly | ekodrogerie

Sušené brusinky slazené jablečnou šťávou 75 g

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Sušené brusinky slazené jablečnou šťávou 75 g Bio-Nebio
Kód:18211
Výrobce:Bio-Nebio
Cena : 57,00 CZK
Sušené brusinky slazené pouze koncentrovaným jablečným džusem. Od běžně prodávaných plodů se liší tím, že nejsou slazené cukrem ani sířené.
Naše sušené brusinky slazené jablečným džusem bez přidaného cukru mají příjemně nakyslou chuť a jsou vhodné k přímé konzumaci. Brusinky mají certifikát původu z kontrolovaného ekologického zemědělství a nejsou – na rozdíl od konvenčních sušených brusinek – sířeny.

HMOTNOST: 75 g
ZEMĚ PŮVODU: Kanada
SLOŽENÍ: sušené brusinky, koncentrovaná jablečná šťáva. Povrchově ošetřeno rostlinným olejem. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
POUŽITÍ: Kromě léčebného využití používáme sušené brusinky do kaší, müsli směsí, jogurtů a sladkých těst (štoly, vánočky...). Dají se mlsat i samotné nebo ve stolních směsích sušeného ovoce a oříšků. Skvěle se hodí k divočině a drůbeži, kdy je přidáváme buď do omáčky nebo posypeme maso na talíři.
VÝŽIVOVÉ INFORMACE: Brusinky se používají v kuchyni i léčitelství po staletí. Rozdrcené plody se dříve používaly k ošetření ran a nádorů a pro svůj vysoký obsah vitaminu C k léčbě kurdějí, v současné době jsou ceněny hlavně pro roli, kterou hrají v prevenci a léčbě infekcí močového měchýře a močovodů bakteriálního původu. I vědecké studie potvrdily účinnost brusinek při prevenci a léčbě infekcí močového ústrojí. Tyto infekce postihují ženy desetkrát častěji než muže. Brusinky zkracují dobu onemocnění a zmírňují bolest, pálení, svědění a další příznaky. Denní konzumace brusinek také výrazně snižuje pravděpodobnost opakování infekce. Brusinky mají navíc schopnost zmírňovat zápach moči. Stejně jako borůvky obsahují i brusinky řadu minerálních látek a vitaminů.
Copyright © www.zdrava-vyziva-maja.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Sušené brusinky slazené jablečnou šťávou 75 g Bio-Nebio Sušené brusinky slazené jablečnou šťávou 75 g Bio-Nebio Sušené brusinky slazené pouze koncentrovaným jablečným džusem. Od běžně prodávaných plodů se liší tím, že nejsou slazené cukrem ani sířené. Naše sušené brusinky slazené jablečným džusem bez přidaného cukru ...

radev.eu výroba-prodej masa a uzenin, maso, klobásy na gril, uzeniny bez lepku a glutamátu, grilovací klobásy Výroba a prodej masa a uzenin, klobásy na gril, maso a uzeniny bez lepku a glutamátu, grilovací klobásy Praha.
Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.zdrava-vyziva-maja.cz